| Amily a întrebat:

Buna ..as vrea ajutorul vostru ....eu vreau sa trimit o poza la un ziar puteti sa-mi spuneti cum pot face asta...scrieti-mi linkul in raspuns toate conditiile necesare si cum pot face asta.

5 răspunsuri:
| AlexeHellsing a răspuns:

În general orice ziar are și metodele de contact... E chiar simplu, contactezi ziarul și ei îți spun ce trebuie să faci și cât te va costa. Contactul îl găsești pe internet sau pe ultima pagina a ziarului, ceva de genul...Multă baftă!

| Amily explică (pentru AlexeHellsing):

Dar cam cit costa?

| AlexeHellsing a răspuns (pentru Amily):

Asta depinde de ziar, de pagina de pagina pe care vrei să o postezi și de mărimea ei. Cu cât articolul e mai vizibil cu atât costă mai mult.

| Amily explică (pentru AlexeHellsing):

Daca vreau ca o poza de a mea sa ajunga pe prima pagina?

| AlexeHellsing a răspuns (pentru Amily):

Te va costa foarte scump. Adică extrem de scump. Dar pe lângă asta nu-ți garantez că va fi acceptată. Primele pagini reprezintă un domeniu delicat în massmedia. Acestea atrag cititorii. De obicei ziarele au pagini speciale în care poți posta ceva de genu. În acea categorie alegi pe ce pagină(repet, din acea categorie) o postezi și mărimea articolului.