| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
As vrea sa dau o petrecere in pijamale.Imi dati si mie va rog cateva idei pentru petrecere usoare(gen activitati)?

Răspuns Câştigător
| DizzyRawrr a răspuns:

Ati putea sa va faceti unghiile, sa va uitati la un film, serial sa spuneti glume, daca sunteti numai fete v-ati putea spune intre voi de cine va place, sau adevar si provocare, si bineinteles bataia cu perne care e nelepsita. Poti sa le intrebi pe prietenele tale ce ar vrea sa faca. Sunt multe activitati, numai imaginatie sa ai. Eu iti urez distractie placuta la petrece happy

| Anonima264 a răspuns (pentru DizzyRawrr):

Mersi mult!
Fac o petrecere in pijamale in care sunt si eu inca o fata.
Dar imi dai si mie cateva idei de provocari te rog?

| DizzyRawrr a răspuns (pentru Anonima264):

Provocari....pai, daca este mai indrazneata de felul ei, provoac-o sa faca fitualul Bloody Mary, daca este mai rusinoasa si nu vrea sa spuna daca ii place de cieneva provoac-o. Sa sara intr-un picior de cate ori vrei tu, sa scrie la un necunoscut pe facebook, esti dragut, sau chestii de-astea.

| DizzyRawrr a răspuns (pentru Anonima264):

Provocari deci... daca este mai indrazneata, provoac-o sa fac ritualul Bloody Mary, sau sa scrie la un necunosut pe facebook ca e dragut sau ca e de treaba, sau ce vrei tu sa scrie. Daca e mai rusinoasa poti sa ii pui ceva mai simplu: sa sara intr-un picior invartindu-se de cate ori vrei tu, sau sa manance ceva...chestii de-astea. Sper ca te-am ajutat :*

| Anonima264 a răspuns (pentru DizzyRawrr):

Da m-ai ajutat.
Mersi inca o data!

6 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Va multumesc pentru raspunsuri!

| delia12isa a răspuns:

1. Daca sunteti toate fete :Vorbiti despre baieti, Batae cu perne, machiativa imbracativa super faceti poze,
2Daca sunteti si fete si baieti atunci jucati ceva mai copilaros, ex.asezativa toti intr-un cerc si o fata sau un baiat sa stea in mijloc. Fiecare sa isi spuna la ureche cate un nume de fata sau baiat (care este la petrecere)Apoi cel/cea care sta in mijloc sa spun :du-te la persoana (pe care unu dintre ei i-a spus-o la urece) si o saruta...