| ioanamaria255 a întrebat:

Buna! As vrea sa împărtășesc cu voi gândul meu ce ma macină și sa aud și ce părere au alții.
Treaba sta in felul următor, cam prin luna Martie am început sa merg la dentist sa îmi rezolv câțiva dinti. De atunci pana acum am fost cam in fiecare săptămâna la el și încă nu am terminat. Mi se pare mie sau el ma place adică m-a întrebat chestii despre mine, gen câți ani am unde lucrez etc... pana acum nu mi sa părut ceva ieșit din comun pana acum când am fost ultima data. Eram in sala de așteptare și acolo mai erau cam 5 persoane iar el m-a salutat doar pe mine, parca era încântat ca ma vede. Ok... intru inauntru îmi explica ce trebuie făcut și îmi face anestezia, felul cum m-a ținut cu mana pe fata mea de parca ar fi vrut sa ma mângâie și era foarte grijuliu fata de prima data. Când a căutat ceva ustensila pe masa m-a atins pe mana și sa zic așa parca m-a mângâiat discret. După ce am stat 2 ore, ceea ce înainte nu stăteam atât, i-am spus cât ma costa iar el a refuzat spunând ca e din partea casei. Eu nu știu ce sa cred sincer. Voi ce părere aveți?

6 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Da, cred ca te place.

| Hammurabi a răspuns:

Păi ce-ai putea să crezi?
Dentiștii nu sunt și ei oameni?
Normal că te place. Altfel te-ar fi costat dublu, nu gratis.

| ioanamaria255 explică (pentru Hammurabi):

Nu am zis ca nu sunt oameni Doamne ferește. Doar ca dacă ma place de ce nu mi-ar spune.

| Hammurabi a răspuns (pentru ioanamaria255):

Probabil, încă nu e convins că nu-și va lua o poșetuță peste ochi. laughing
Ai scris că el a dat mai multe semne că te place.
Dar tu ai dat vreunul?

| ioanamaria255 explică (pentru Hammurabi):

Hahaha orice ar fi nu i-as da o posetuta peste ochi. laughing Eu nu am dat niciun semn. Singurul lucru ce am facut sa zici așa ca m-am uitat in ochii lui, nu știu dacă asta e vreun semn.

| Nirvanaaa a răspuns:

Pare ca te place.