| sergiulica a întrebat:

as vrea si eu un sfat, imi place de o fata din scoala din clasa cu mine, si de curand, a fost un conflict cum ca un baiat o placea si apoi a zis ca si ei ii place de el, intre ei e o dif de inaltime, am aflat de la baiat chestia asta, si imi place mult de ea inca din clasele mici, si as vrea sa stiu cum sa ii spun ca imi place de ea si asa mai departe, pentru ca direct nu-i pot spune, pe mess nu am curaj, si complimente din alea cu corp seducator si asa mai departe nu ma tine pe mine,straight face deci ajutati-ma si spuneti-mi si mie cum pot face sa ii spun ca imi place de ea fara sa par un nesimtit.

Răspuns Câştigător
| HBK a răspuns:

Nu te-ai gandit ca poate fetei ii plac baietii mai dintr-o bucata.De ce nu incerci asa, poate ai sanse de izbanda mai mari. O data si o data tot trebuie sa-ti infrangi timiditatea sa treci peste ca sa iesi in castig.Nu mai sta rezervat.Cum vrei ca ea sa stie ca o placi daca tu nu gasesti o cale de comunicare.Bafta si capul sushappy

3 răspunsuri:
| SweetPrinces a răspuns:

Pai nu stiu daca mai are rost sa-i spui, daca la fata ii place alt baiat acum cred ca are ochii doar pentru el, trebuia sa faci si tu asta mai devreme sa-i spui ca o placi sau sa-i arati, sa-i dai de inteles ca simti ceva pentru ea nu stiu ce sa mai zic deocamdata ast sa vezi ce se intampla cu relatia lor acum nu are rost sa te bagi peste ei sau daca vrei inceara ca niciodata nu e prea tarziu bafta

| krisstinka a răspuns:

Pai mai arunca-i o privire fulgeratoare, vezi cum reactioneaza ea ea. Da-i de inteles ca o placi, fa-i complimente.si vezi cu ce iti raspunde...

| dianis456 a răspuns:

Ii poti spune daca te place sa il lase pe el, iar daca fata aceea nu te place nu o mai baga in seama.Atunci o sa isi dea seama cand o placeai tu.