| VoiceWithin a întrebat:

Asi dori sa imi cumpar un hamster, nu unul anume dar am tot cautat pe internet cam cat costa si nu am gasit, nu vreau sa imi spuneti nr.de telefon celora ce vor sa ii dea, asi dori sa l-l iau din magazin, in sectorul 2 Pantelimon, cam cat costa un hamster vreau niste preturi si de cusca. Multumesc,

Răspuns Câştigător
| LittleandLiars a răspuns:

Sectorul 2 eu am dat cam hmm thinking cam 35-40 lei nu mai tin minte iar cusca daca nu ma insel 80 lei cea mai buna iar cea mai rea cam 35 lei iar normala 50 lei succeswinkingwinkingwinking

Si apropo ti-am dat funditabatting eyelashes

4 răspunsuri:
| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a răspuns:

Hamsterul costa in functie de rasa:15-20 lei
iar cusca e in jur de 40-50 lei
si nu-ti pot zice un magazin pentru ca nu sunt din bucuresti ci din iasi...hee hee

| κίllą a răspuns:

Un hamster costa cam in jur de 35 de lei, iar cusca, in jur de 45 de lei happy Eu cam atat am dat happy

| GoodIntentions a răspuns:

Eu mi-am cuparat hamster cu 15 lei iar cusca cu 50 sau ceva de genul

| babykeykey a răspuns:

Am eu un hamster daca vrei. l-am primit acum 3 zile din petshop cumparat dar nu-l pot tine. ti-l dau mocalaughing. daca esti interesata add :bubbl3_gum_b5