| gabitza05 a întrebat:

Buna!

Azi am editat niste poze cu programul Microsoft office picture manager si cand m-a intrebat daca salvez pozele editate am dat ok dar apoi nu mai aveam pozele originale. Cred ca mi le-a inlocuit...mai pot sa recuprerez pozele originale? Multumesc frumos.

2 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu cred că le poţi recupera. Dacă i-ai dat "save" şi nu "save as" cu alt nume atunci ţi le-a înlocuit pe cele pe care le aveai. Eu nu ştiu nici o metodă de a le putea recupera pe cele originale. Dacă ştie altcineva...

| cosmingcc a răspuns:

Nu big grin, ai pus probabil acelasi nume si nu se mai poate tongue