| anonim_4396 a întrebat:

Azi am o stare ciudata rau...Adica simt ca totul in jurul meu e ciudat,nu stiu cum sa zic, parca totul nu este bine, nimic nu e la locului lui cand de fapt toate sunt la fel.Nu are legatura cu dragostea sau altceva. Efectiv ma simt ciudat, si nu e nimic schimbat in jurul meu...Ce poate fi?

6 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Inteleg ca o perioada sora ta a fost plecata, a revenit intr-un fel de vizita si-indiferent cum ar fi decurs intalnirea, a plecat din nou. Poate ca te obisnuisei cu lipsa ei, iar revenirea ti-a rascolit amintirile.Se poate numi melancolie si v-a dura pana vei accepta noua ei plecare.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

P.s.Nu are legatura cu starea lucrurilor din jur, ci cu simtamintele tale.

| Katoteshika a răspuns:

Si eu ma simteam la fel...
aveam 2 motive:
1. dragostea intr-adevar
si
2:nu mancam mult pentru ca vroiam sa slabesc si sa ma placa acea persoana si din cauza asta ma simteam ciudat.
apoi am observat ca daca mananc bine nu foarte mult dar nici foarte putin si mananc alimente care sa-mi faca bine nu ma ingras
poate sa fie de la aceste 2 cauza sau daca ai vreo boala(Doamne fereste) sau ca mancarea pe care o mananci nu-ti face prea bine la organism sau nu dormi prea bine si de aceea stresul de corupe...

| anonim_4396 explică (pentru Katoteshika):

Ma,nu are legatura cu mancarea laughing.Nu am mancat nimic anormal laughing, dar efectiv, de cand a plecat sora-mea din nou ma simt ciudat, adica a venit si a intors casa asta cu fundu-nsus si acum totul a revenit la normal si ma simt ciudat.

| b34TdoWnLiV3 a răspuns:

Eu ati propun sa comunici mai mult cu parinti sau prieteni/nele tale.Si pentru a alunga starea ciudata fa ceva ce ati place ti-e mai mult si sa asculti muzica cu un ritm bun adica sa nu asculti rock...Bft..Funda?

| liviu81adrian a răspuns:

Incearca sa te odihnesti mai mult.
Noi iti sugeram sa te si relaxezi in timpul liber