| Goddessss a întrebat:

Numai eu-s nebuna sau de când a apărut nenorocitul de virus lumea s-a schimbat?
Efectiv parca nici nu trăiesc, zilele trec foarte repede, simt o stare de confuzie si nu știu ce se întâmplă cu viața mea...

Răspuns Apreciat de Editori
| d2ontknowdontcare a răspuns:

Pai, intr-un fel, lumea chiar s-a schimbat. Pentru multi nu este o situație ușoară și probabil ca mai sunt destule persoane ce au sentimente asemănătoare ție. Dar poate poți profita de timpul asta, pentru a petrece ceva mai mult timp cu tine însati. În felul acesta poate ai reuși și sa iti mai pui gândurile în ordine și sa te liniștești. De asemenea, incearcă dacă poți și sa iti mai umpli timpul cu activități ce iti plac, pentru a-ti mai mentine mintea ocupata.

3 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Cel mai bine este sa traiesti cu el insa sa nu lasi sa intre in subconstient...
Nu te mai uita la media si fa ce faceai si inainte sa apara acest virus...

| Goddessss explică (pentru aditimus):

Nu am deschis tv ul de 3 ani

| aditimus a răspuns (pentru Goddessss):

Media nu inseamna doar TV

| Goddessss explică (pentru aditimus):

True

| Celcestietot a răspuns:

Si nici nu cred ca o sa scapam de el prea curand. Este exact ca la Influenza, va exista si peste 100 de ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Treci printr-un episod depresiv.
Nu doar tu ai acesta stare, sunt la ordinul,, miliardelor "

| Goddessss explică (pentru anonim_4396):

Problema e ca deja începe sa ma sece din puteri, sa ma gândesc ff mult la trecut, am o atitudine nervoasa mereu, ma enervează cele mai simple chestii si tot asa