| Jumbo28 a întrebat:

Mă simt vinovata de ceva si nu stiu de ce...e o stare foarte ciudata...ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Skiipper a răspuns:

Pai incearca sa depistezi acel lucru ce te face sa te simti vinovata si incearca sa repari daca este nevoie.

| Freya1 a răspuns:

Pai gandeste-te la ce ai facut sau visat in ultima vreme si vei realiza de ce ai starea asta naspa

| Irinadream a răspuns:

Eu zic sa te calmezi, poate ai visat ceva si nu iti amintesti. Mai bine relaxeaza-ta in modul asta poti ajunge la anxietate, iti recomand sa te speli pe maini cu apa calda, ma ajuta cand sunt stresata, sa citesti sa desenezi astfel timpul o sa treaca repede si in modul asta o sa uiti starea pe care o simti