| robert223 a întrebat:

Buna azi implinesc 2 luni intr-o relatie si nu as vrea sa treaca neobservata ziua asta ce imi recomandati sa fac tinand cont ca sunt la tara ( la ea acasa) si mai si sunt lefter alte modalitati prin care i-as putea face ceva special asa ca ziua asta sa nu fie uitata usor

Răspuns Câştigător
| JustMe88 a răspuns:

Cauta o floare si o oferi spunand ca ti'ai fi dorit sa marchezi momentul intr'un mod mai amplu dar situatia nu te'a ajutat ff mult! Va aprecia enorm faptul ca ti'ai amintit si floarea va insemna pentru ea poate mai mult decat un cadou scump! Iti zic di proprie experienta! Good luck

8 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Eu zic sa faceti nunta de argint

| neutrino a răspuns:

Nu poti avea o relatie si sa nu-i poti cumpara fetei macar un buchet de flori de ziua ei. In primul rand te respecti pe tine, apoi pe ea. Invata sa nu mai intri intr-un joc daca nu esti capabil. Asta-i viata. Dura.

| robert223 explică (pentru neutrino):

Neutrino prietene stau la ea de o saptamana ca sa ii ajut pe parinti ei si nu am stiut ca stau atat si nu mi-am luat bani mai multi si casa mea e la 50 de km departare am vrut doar sa vad ce alternative gratuite sunt ma intelegi

| neutrino a răspuns (pentru robert223):

"Prietene", din pacate nu sunt de acord cu tine. Poate, si nu-ti doresc acest lucru, va veni o vreme cand ai dori sa daruiesti cuiva drag o floare si nu mai ai cui. Iubeste-i si respecta-i pe cei dragi acum, cand ii ai. Arata-le ca sunt importanti acum in viata ta. Nu trebuia sa mananci 3 zile si aveai bani pentru o mica atentie. Te rog sa ma scuzi pentru raspunsul meu.

| Euletitia a răspuns:

Buna! Cumpara-i o floare si o felicitare in care sa-i scrii gandurile tale, sa-ispui ca o iubesti si tot ce vrei tu sa-i transmiti si sarut-o. Cred ca e suficient pentru aniversarea a doua luni de relatie. daca erati in oras, iti recomandam sa o scoti l-am un suc/prajitura sua la un film, dar aici la tara nu prea aveti unde eisi. Sa fiti fericiti impreuna si s ava iubiti si sa sarabatoriti mai multi ani dde realtaie, asta conteaza pana la urma!

| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns:

Pai scrie-i un cantec o poezie spune-i la multi ani saruto.Sigur se va topi si te va saruta si ea.

| robert223 explică (pentru YunoGasaiEceaMaiTARE):

La multi ani i-am zis poezi i-am facut vreo 12 pana acum de sarutat mai ca miar zice sa mai iau si eu o gura de aer intelegi as vrea ceva nu stiu o idee mai romantica cumva sper ca nu sunt prea pretentios