| Danut2017vasile1989Andrei a întrebat:

Ba,deci,eu am un canal de YouTube si un coleg pe nume x mi-a salvat toate clipurile in memoria la telefon si cica vrea sa le editeze in asa fel ca sa ma faca de ras. Stiti cumva cum as putea remedia problema? Adica nu stiu,YT sa-i dea restrictie la clipurile mele, nu stiu! OFER FUNDA!

Răspuns Câştigător
| IonutPopa a răspuns:

Atunci ia legatura cu un adult de incredere! Nu e nicio rusine, cu toti am trecut prin faze de genul chiar daca nu recunoastem!

2 răspunsuri:
| TheCrusader a răspuns:

II dai foarte frumos report. Daca video-ul nu este dat jos, fa un ticket la Youtube sau oriunde il posteaza si explica-le situatia si roaga-i sa il dea jos.

| Danut2017vasile1989Andrei explică (pentru TheCrusader):

Problema este ca, el nu le pune undeva, el le arata la colegii mei si rad de mine.

| IonutPopa a răspuns (pentru Danut2017vasile1989Andrei):

Atunci ia legatura cu un adult de incredere! Nu e nicio rusine, cu toti am trecut prin faze de genul chiar daca nu recunoastem!