| croissant a întrebat:

Cand credeti ca se va termina situatia aceea cu CoronaVirus? Credeti ca e reala?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

In cateva luni de acum inianinte, cand va ajunge prin toate colturile lumii si va trece peste noi toti, ramanand doar cei sanatosi.
Ce intrebare idioata este asta? Cum adica, daca-i reala?
Cei peste 2000 de morti, ti se pare tie a fii gluma?

5 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

In vara când temperaturile vor fi crescute virusul va muri, au zis specialiștii asta.Si nu știu, tind sa cred că e un virus, că virusul gripal și nu că e produs in laborator sau ceva. fantezisme.

suntserios
| suntserios a răspuns:

In vreo luna.

Răspuns utilizator avertizat
| EduardEdu1994 a răspuns:

Corona a afecatat prostimea de pe TPU...

| Gabriel_Eduard_1967 a răspuns:

Se va termina cand va veni caldura mare