| ladyaicha a întrebat:

caut amice si amici e cineva din TIMISOARA? nu mai am nici o prietenasad aveam doar 3 pentru ca nu imi place sa tin multi oameni langa mine pe degeaba, insa 2 dintre ele s-au maritat ( prostia fetelor din ziua de azi se marita tot mai devreme si cu barbati cu cel putin 10 ani mai mari) iar una dintre ele a plecat in Spania, La fel si amicii mei majoritatea sunt plecati dincolo,
APP: am 19 ani

Răspuns Câştigător
| Remusssssss a răspuns:

Daca vrei putem fi prieteni big grin lasmi un id sau fb ceva. si vb sau baga-ma la prieteni.

3 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Iar Timișoara este un oraș atât de mic, că vă știți între voi și n-ai unde să cunoști oameni noi, nu?
Acum înțeleg de ce nu ai prieteni și ți-i cauți pe net...

| ladyaicha explică (pentru Wøodenpints):

300.000 locuitori oficial si vreo 500.000 neoficial, ti se pare ca ne cunoastem intre noi? ''aa da am si numerele lor de telefon, la toti''

| Ylaria_Andreea_1992 a răspuns:

Super. Wøodenpints ma indoiesc ca tu pe strada incepi sa intrebi lumea. Buna vrei sa fim amici? Altii tear injura sau ar arunca cu ceva dupa tine deci nu mai judeca. Si autoare/ul ma numesc Maria poate mai vorbim. :-)