| chocco1995 a întrebat:

De ce credeti ca majoritatea fetelor din ziua de azi se marita asa tinere, si raman insarcinate? adica nu vreau sa le jignesc sau sa le critic, dar multe fac pasul asta prea devreme!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ori vor sa aiba copil si ele sa nu imbatraneasca asa repede sau au motive financiare ca sa nu se desparta de tip, facand un copil nu prea se destrama relatia la inceput.

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Sunt multe motive!
Unele se marita pentru bani, iar altele deoarece nu constientizeaza ce le asteapta!