| LoLo a întrebat:

Buna!
Ce ati alege: un caine sau o pisica?
Care va place mai mult?

Răspuns Câştigător
| Lumine a răspuns:

Buna!
Eu unul as alege cainele, deoarece este loial dar si "cel mai bun prieten al omului", pe langa asta te vei simti fericit alaturi de un caine atat timp cat il tratezi ca pe un prieten.Dar si pisica, este un animal, dragut, silentios si misterios, iar spre deosebire de caine o poti avea alaturi de tine mai tot timpul.In concluzie cainele este preferatul meu, din mai multe puncte de vedere.

Succes!

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Și, și. Dar totuși câinii îmi plac mai mult.
http://youtu.be/ave3YP77vhU

caramela
| caramela a răspuns:

Buna! am 3 caini, deci ador cainii, si pisicile sunt frumoase si jucause, dar ce fac cu cei 3 caini ai mei?, nimic nu intra in curte la mine, nici pasarea cerului nu are voiehee hee
O zi cat mai placuta sa aihappy

| darrio2007 a răspuns:

La mine se vede clar raspunsul.

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Un caine:d pentru ca sunt mai simpatici decat pisicilehappy, si pisicile sunt dragute dar mie mi se par cateii mai dragalasi love struck plus ca am un bichonlove struck alb si este adorabill tie care iti place mai multbig grin

| LoLo explică (pentru Deeaaaaaaaaaaaa):

Imi plac cainii, mai ales cei din rasa Chow Chow!

| Fiction a răspuns:

Pisica.Poate e ciudat, mi-e frica de caini.

| ely20ely a răspuns:

Un caine dar pui

| ally123sims a răspuns:

Caine-sunt simpatici si vreau sa-mi iau un bishon de abia astept

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam amandoua ar fi alegerile mele. Dar eu as vrea un caine lup si se exclude din start tinand cont ca stau la apartament. Dupa pisici sunt moarta, am vreo 20 la bloc si imi este super drag. Am avut si in casa dar lasa prea mult par si a dat-o mama ( huaa! ).
Dar daca ar fi sa imi mai iau acum un animal ar fi o pisica, dintre cele doua ce e drept pentru ca acum vreau o veverita puppy dog eyes.