| YeowangBalam a întrebat:

Ce credeti despre zodii? Credeti ca ce se spune in zodiac despre compatibilitatea intre zodii este adevarat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai, ei spun despre ce ar trebui sa se intample, dar nu ghicesc un viitor sau chestii de genu`. Cateodata, chiar au putina dreptate, dar totu` depinde de tine, mai ales la compatibilitatiwinking.

5 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Depinde de la persoana la persoana.sa spunem ca 2 persoane in acelasi zodie se inteleg bine.si alte 2 persoane tot in acelasi zodie pot sa se urasca.compatibilitatea dintre persoane si-o fac prin conversatie.si prin multe chestii

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Bla Blachatterbox
eu nu cred.

| Daiana90 a răspuns:

Da.La zodia mea absolut tot este exact ca in realitate.Chiar mi-am gasit descrierea fizica. Dar depinde de la o zodie la alta.Nu la toate este exact.La compatibilitate la cateva prietene chiar a mers dar nimeni nu iti poate spune suta la sutahappyAsta o sa vezi tu cand o sa gasesti baiatul potrivitlaughing

| shalimar a răspuns:

Depinde si de personalitatea fiecaruia.eu sunt scorpion, prietenul meu e pesti.il cunosc de 12 ani si ne-am inteles foarte bine pana acum.si se spune ca sunt zodii compatibile. dar am avut si alti prieteni pesti cu care nu m-am inteles asa de bine.

| x99agenty a răspuns:

Yo cred ca da papusa :*