| TVD13 a întrebat:

credeti in fantome? vreau argumente adica daca ziceti ca da credeti spuneti dk ati vazut vi s-a intamplat ceva sau...

2 răspunsuri:
| Bogdan4688 a răspuns:

Pai...eu nu cred in fantome dar am un prieten care crede si asta la televizor este o emisiune care o casa este cu o fantoma si oameni trebuie sa o prinda cu capcane dar exista mai multe dovezi ca exista fantome dar nu cred cauta pe net pe youtube si vezi eu stiu multe chesti legate de fantome si sa cauti pe youtube sa vezi ca niste oameni filmau intr-un cimitir si au vazut o fantoma cu camera si camera sa sfaramat pendicula pe joc caseta pe joc si avea ochi rosii fantoma si a disparut sa stii ca fantomele sunt sufletele care n-au trecut dincolo de portal adica in ray sau in iad au ramas pe pamant deci parerea mea este ca exista dar tu faci cum crezi.

| TVD13 explică:

Nu stiu ce sa zic mi s-au intamplat lucruri ciudate...