| Localocaa a întrebat:

Buna,cum ma iscriu ca reprezentant avon si ce beneficii si indatoriri am

8 răspunsuri:
| Superior a răspuns:

Zici ca e o crema buna si iei banii.

| Localocaa explică (pentru Superior):

Si ceva gen cadouri?

| Ralukafay a răspuns:

Vrei sa fi neaparat reprezentant Avon. Uite, eu sunt reprezentant Oriflame, daca vrei sa devii rep. Oriflame iti spun ce beneficii si indatoriri ai.

| Localocaa explică (pentru Ralukafay):

Ok,spune

| Localocaa explică (pentru Ralukafay):

Dar sa stii ca nu am 16 ani

| Ralukafay a răspuns (pentru Localocaa):

Nu trebuie sa ai neaparat 16 ani, ca daca nu ai 16 ani te inscrii cu numele mamei tale.

| Ralukafay a răspuns:

Ai trei motive pentru a te inscrie in Oriflame
Arati bine
Avem o paleta vasta de produse cosmetice de calitate, ce raspund tuturor nevoilor si care te ajuta sa arati si sa te simti minunat.Produsele noastre sunt inspirate din natura si sunt dezvoltate pe baza celor mai avansate descoperiri stiintifice.
Castigi bani
Castigi bani in doua moduri:
1.Prezinti catalogul prietenilor, vecimilor si colegilor si beneficiezi de reducere de pana la 40% in functie de valoarea comenzii:
70 lei 299.99 lei = 23% REDUCERE
300 lei - 599.99 lei = 30% REDUCERE
> 600 lei = 40% REDUCERE
2.Iti construiesti propria afacere invitand alte persoane sa se alature echipei tale.Castigi din vanzarea pe care o face grupul tau si te bucuri de recompense suplimentare.
Te distrezi
Cunosti alte persoane si iti faci noi prieteni.Participi la evenimente extraordinare si calatoresti peste tot in lume(dar asta dupa ce te inscrii ca reprezentant(te inscriu eu), dupa ce iti faci o echipa, adica dupa ce iti inviti persoane sa se inscrie si ele si automat devi consiltant si dupa ce implinesti 18 ani, in rest ai parte de toate celelalte pana cand faci 18 ani).Ai oportunitati de dezvoltare personala nelimitata prin participarea la trainiguri.Nu este nevoie sa ai experienta in domeniul cosmetic sau al vanzarilor - te vom invata noi!