| nojudgements a întrebat:

Dacă nu am răspuns când m-a sunat curierul de la Fan Courier, coletul va fi trimis la sediul Fan courier din orașul meu?

3 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Am patit sa vina de 2 ori fara sa fiu acasa, nici nu a sunat sa ma anunte din timp, nici prima nici a 2 a oara, si a trebuit sa merg sa il ridic am primit mesaj ca e la sediu, unde am platit vreo 10 lei in plus taxa ca vezi doamne nu eram acasa si benzina pana la mine degeaba, etc, deci dai de el stai linistit. Eu de atunci nu am mai folosit fan curier laughing

| aditimus a răspuns:

Ai numarul lui, suna-l poate mai vine odata daca nu la sediu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ştiu că dacă nu te găseşte acasă, te caută iar a doua sau a treia zi.
Eu, de exemplu, nu am avut telefonul la îndemână când m-a sunat curierul acum ceva timp ca să-mi livreze un colet şi l-am sunat şi a zis că va reveni Luni căci era Sâmbătă dimineaţă când m-a contactat iar Fan Courier are program Sâmbăta decât până la ora 12:00.