| MaraCinga a întrebat:

Daca sunt la Orange pe cartela la ce nr pot sa sun ca sa vorbesc cu un operator?

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Apeleaza numarul scurt 444 de la telefonul tau mobil sau 021 203 30 33 si urmeaza instructiunile.
La orice apelare, primul pas pe care trebuie sa-l faci este sa alegi limba de comunicare; apasa tasta 1 pentru romana si 2 pentru engleza. Ulterior ti se ofera posibilitatea sa alegi o tasta in functie de informatia solicitata, cu mentiunea ca dupa prezentarea informatiei, ti se ofera si optiunea de a apasa tasta 0 pentru transfer la un operator.
O zi buna,
Orange Helper

| MaraCinga explică (pentru OrangeHelper):

Cand apas tasta 0 robotul spune "la revedere" iar convorbirea se inchide

4 răspunsuri:
| uzitarG a răspuns:

444 (Serviciu Client)

| MaraCinga explică (pentru uzitarG):

Am sunat dar nu imi da optiunea sa vb cu un operator