| anonim_4396 a întrebat:

De ceva timp am niste vise in care vad in viitor. De ex visez un anumit lucru iar acel lucru se inatampla dar peste o bucata buna de timp. ce poate sa insemne asta?:-ss:-s

3 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asta de mai multe ori!
Poate este doar o coincidenta.

| Adyna_2786 a răspuns:

Nimic de care asa iti faci grijiwinking

| parvina a răspuns:

Afla mai multe despre familia ta:bunei, strabunei s. m. d. Poate cineva dintre ei a fost prezicator(e), astfel vei sti daca ai puteri de a vedea viitorul, si vei incepe sa te concentrezi mai adinc asupra acestor lucruri pentru a le detine mai bine