| justmegirl a întrebat:

deci,, coboram scarile si nu mai era altcineva in spatele meu, iar baiatul pe carel plac era cu niste baieti si aia au zis:saluto pe gagicta...
eu il plac destul de mult si niste prieteni au incercat sa ma bage cu el. da ei nu inteleg ca eu nu pot sa ma bag cu cineva pe care nu cunosc... daca nu ma inteleg bine, daca n-avem nimic in comun, generatiile de acum se baga asa la vrajeala sa fie smecheri etc...
Stiu ca baiatul are prietena...
Oare ce a insemnat acele cuvinte care lau zis prietenii lui?

2 răspunsuri:
| ĄŇÐİ a răspuns:

Buna.Ce-i mai multi baieti fac glume de-astea naspa.Si poate, baiatul chiar te place si prietenii lui fac misto de el.
Ca sa afli daca te place ar trebui sa-l intrebi chiar tu pentru ca numai asa poti sti adevarul.Succes:*

| byA_2807 a răspuns:

Pai stie ca si lui ii place de tinelove struck