| Ana_Nicula_Ana_Maria_1976 a întrebat:

Bună dimineața am și eu o întrebare, dacă o mireasă a aruncat buchetul miresei pe jos și eu l-am luat, ce ar trebui sa înțeleg că mă mărit sau nu? Anul acesta. Mulțumesc frumos.

4 răspunsuri:
| Kiwibibilă a răspuns:

In primul rand e o prostie, nu exista asa ceva, in doilea rand daca a cazut trebuia sa-l mai arunce odata.

| KiszMy a răspuns (pentru Kiwibibilă):

Dacă este aruncat încă o dată de către mireasă înseamnă că aceasta se va recăsători.

| KiszMy a răspuns:

Bună... și nu prea
Dacă a căzut și l-ai luat de jos înseamnă că nu o să te măriți niciodată.

| DeCeMaiContează a răspuns:

Acest lucru este o simpla traditie.Un buchet de flori nu-ti decide viitorul.