| Adlai a întrebat:

Bună dimineața,

As dori sa va intreb și eu ceva. Dar nu luați drept ca rău.

Înainte am visat ca familia mea sa preia controlul asupra României și Kuweitului, numai pentru ca vreau sa fac fapte nobile, și am intenții bune prin a folosi aceasta putere. De exemplu, intenționez sa penalizez India, Israel și Myanmar, pentru ca ei torturează Musulmani. Și doresc sa pedepsesc SUA pentru ca ea a creat ISIS și Al Qaeda, pentru ca eu cred ca ea este devină pentru terorism.

Credeți ca este posibil ca Dumnezeu Sa dea voie ca familia mea sa preia controlul asupra României și Kuweitului? Și dacă nu, atunci de ce nu e posibil?

Nu sunt fapte nobile astea?

Eu nu sunt genul de persoana care sa abuzeze de putere cum a făcut Donald Trump sau Nimrod.

P.S. Suna unpic ridicola și proasta întrebarea asta, dar va rog, nu ma judecați. N-am nici-o intenție de a face mișto! Eu doar voiam sa cer păreri.

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

O posibiliate pentru Romania poate. Dar la Kuweit 0 sanse. Nu poti conduce o tara fara sa fi cetatean. Romanii nu vor accepta un musulman, cei din Kuweit un ortodox.

7 răspunsuri:
| Adlai explică (pentru Wr3nch):

Pai dar, eu sunt de origine Romană. Și familia mea este jumate Araba-Romana. Ce rău e in asta?

Zic așa pentru ca familia mea este din Kuwait și România. Nu știu sincer, cum sa-ți explic ca sa înțelegi mai bine.

| Wr3nch a răspuns (pentru Adlai):

Citeste mai sus. Nu poti fi si musulman si crestin simultan. Romanii fac spume cu Raed, daramite sa ajunga un musulman presedinte de ex.

| Adlai explică (pentru Wr3nch):

Nu la asta ma refeream, ma refeream ca religia mea este Islam dar originea mea naturală este Romană-Araba. Cred ca tu nu mai inteles cum trebuie.

| Wr3nch a răspuns (pentru Adlai):

Eu te-am inteles. Dar ca sa o zic altfel: ce crezi ca vor valora sanctiunile? Romania e praful de pe podea, cu noi sau fara noi tarile mentionate o ard la fel.

| VoidEternal a răspuns:

Si cam cum ar putea ca "o familie" să ia conducerea unei țări? Suntem o democrație și oricine conduce țara trebuie sa fie ales mai întâi.

Nu știu ce fumezi dar cred că erau expirate.

| Violleta2022 a răspuns:

Noroc ca te-ai trezit din vis si ai tai erau in fundul curtii, preluand controlul gastelor si ratelor.
Hai, du-te de te spovedeste la biserica, sa numai ganduri necurate ai laughing

| chuckmanson a răspuns:

Ba și eu sunt de acord ca felul în care Israelul India Myanmar și China tratează musulmanii este absolut oribil și SUA este cam cea mai vinovata tara pentru terorism, dar e cam imposibil sa conduci 2 țări și chiar dacă ai reuși un singur conducător nu va fi în state sa schimbe un sistem global. Still, mult succes dacă crezi ca cei putea face ceva bun