| cevdet a întrebat:

Buna dimineata!
Nu am blog si nu ma descurc cu cautarile. Citesc doar ce-mi apare din intimplare. Dar, am gasit intr-un ziar un extras din blogul lui Mircea Radu (da, frumosul de la televiziune), care mi-a placut. Am tot cautat doar scriind pe Google numele autorului (nu stiu numele blogului) si nu l-am gasit. Il stie cineva? Ma puteti ajuta cu gasirea lui? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| AutumnDay a răspuns:

Nu trebuie sa ai blog pentru a putea citi blogul cuiva. https://www.mircea-radu.ro/ Blogul lui il cauti? El e,, frumosul de la televiziune"? :))

| cevdet explică (pentru AutumnDay):

Despre el e vorba. Sper sa fie si articolul pe care il caut. Multumesc mult.

| cevdet explică (pentru AutumnDay):

Da, stiu ca pot sa-l citesc. Nu stiam cum sa-l caut.