| ionutzax96 a întrebat:

Buna din nou! big grin
Am o intrebare, am o ruda, la care merg destul de des, si la ea locuiesc o fata si un baiat in chirie, o pereche(sta la casa), si merg pe-acolo in fiecare weekend, si baiatul acela tot ma bazaie, adica imi ia mp3-ul si asculta muzica, tot ma bazaie la ureche, se tot joaca cu mine, desi are prietena si se uita, asa ciudat la mine, si am ramas de multe ori singuri in camera si tot timpul ma intreba cate ceva, nimic pervers sau privat laughingsi m-a rugat sa mai trec pe-acolo si sa ii las lui mp3-ul meu o saptamana dar nu i l-am lasat! Credeti ca m-ar place? E simpatic si imi place caracterul lui si tot, dar totusi daca si el ma place tot as incerca sa trec mai rar pe-acolo din cauza ca nu vreau sa le stric relatia! Astept sfaturi! Multumeeesscc :*

Răspuns Câştigător
| AureolaMofetica a răspuns:

Cred ca doar incearca sa fie sociabil. Poate ai vrea tu sa-i placa de tine... ti-ar creste increderea in tine... Is motive mai bune sa-ti creasca increderea in tine. Sau cine stie, poate e afemeiat... Lasa-l in pace, dar ramaneti prieteni.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

El deja te iubeste, mp-3-ul tau este doar un pretext, pentru a te face sa te mai duci pe la el. Merita!

| ionutzax96 explică:

Deci daca eu vroiam sa ii placa de mine nu mai spuneam ca nu vreau sa le stric relatia si ca vreau sa merg mai rar pe-acolo!winking