| Anna_Fredy_1985 a întrebat:

Buna, eu sunt acuzata de furt pe nedrept. Am fost chiar si judecata in lipsa pentru acest furt, dar inca nu stiu concret ce sentinta m-i-a fost hotarata. Dar eu acum am am gasit adevaratul faptuitor care a comis acest furt si nu stiu cum sa procedezi, si ce sa fac de acum incolo? Va rog frumos daca ma puteti ajuta prin a ma indruma pe o cale buna. Multumesc

1 răspuns:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Te duci la politistii care ti-au luat declaratii, si le spui ce mai stii.