| LoveBellaLoveEdward a întrebat:

happy. Faza este ca mie imi place de un baiat.Nu prea vorbim, Abia daca ne cunoastem, ne stim doar numle varsta si clasa.Cum as fac sa intru in vorba cu el si cum sa fac sa il cunosc mai bine?

3 răspunsuri:
| PreetyGirl a răspuns:

Asa mi-s-a intamplat si mie... rolling eyes baieti astia... incearca sa vorbesti cu el pe mess totusi daca esti timida mess-ul nu stiu cum sa zic e o cale mai usoaralaughing) sau sa iti faci curaj sa vb cu el (ceea ce e cam greu:-s) dar totusi iti zic un lucru cam toti baieti sunt la fel adica eu credeam despre unu ca e diferit da imediat ce l-am cunoscut mai bine mi-am dat seama ca nu e deloc(ma rog au intervenit si niste fitoaserolling eyes puscale-aslaughing)rolling on the floor) si oricum ai grija si baftakiss Sper ca te-am ajutat cat de catworried)).

| Anonima264 a răspuns:

Salut!
Daca vrei sa intri in vorba cu el pur si simplu mergi la el, ii spui buna si ca ai vrea ca sa fiti prieteni, ii ceri messul/facebookul si "magia" se va produce de la sine!
Succes!

| Areen a răspuns:

Buna! Sper sa-ti foloseasca ce`ti spuc acu love struck. In primul rand ar trebui sa intri mai des in vorba cu el. sa-i aflii hobby`urile, ce`i place, ce nu`i place, unde staa [ smug ]. Te`ai prins :*
Dupa ce vorbiti mai des totul decurge de la sine :*. Funda :'3?