| eua a întrebat:

fetele de la mine din clasa nu ma lasa in pace de anul trecut, mereu ma barfesc, anul trecut le-am batut pe doua ca mereu aveau ceva de spus despre mine, anul asta iar nu ma lasa in pace o proasta (in plus de asta e araba) si este foarte rea, ce as putea sa fac? daca o bat ma exmatriculeaza din scoala,ce as putea sa le zic atunci cand fac comentarii in clasa? pentru ca eu chiar nu le fac nimic, niciodata nu vorbesc cu ele dar ele mereu se baga in viata mea

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Fate tovarase cu ele si s-a rezolvat!

| OnuOnulică a răspuns:

Spunele la director.

| BigG a răspuns:

Pentru ca esti prea cu nasul pe sus si asta se intampla cand nu faci ce trebuie, adica sa inveti ca pentru aia s-a facut scoala nu pentru etalarea fitelor.

| Prietenoasa a răspuns:

Camd auzi ca te barfesc spune-le:
Ma doare in cot.
Sa taca ca le spui la cineva.
Ca sunt niste persone foarte rele la suflet.
Cine zice ala este.