| ColorfulRainbow a întrebat:

Buna:*. hai sa va intreb cate >ceva:"... Cum e chimia?worried. e foarte greu?sad. voua cum vi se pare? Si ce caiet trebuie pentru chimie?thinking linii sau patratzele?big grin. Mersi:*.

Răspuns Câştigător
| anda_1885 a răspuns:

Intra saptea e usoara daca inveti ora de ora. rozalia are dreptate, nu sunt multe calcule, si unde sunt folosesti calculatorul de buzunar ( acum depinde de prof, daca iti da voie), dat tine mai mult de memorie( trebuie sa inveti formulele), sa fii foarte atent, sa nu sari nici o lectie si sa stii sa inmultesti, imparti, aduni si scazi bine. iti trebuie caiet de mate ( cu patratele)

6 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Heyhappy si eu trec a 7 asmug
Si mi-am luat caiet de matebig grin.si daca imi trebuia dictando, tot de mate imi luam ptc imi placlove struck big grin Deabia astept si eu sa vad cum e chimiabig grin.

cami
| cami a răspuns:

Nasoala, am luat un 5 big grin. Bine, mi-a iesit media 8. eu intotdeauna mi-am luat caiet matem 80 file.

| arysa a răspuns:

In clasa a 7-a si a 8-a mi-a placut, mi se parea foarte simpla. Apoi, s-au mai schimbat lucrurile.hee hee

| rozalia25 a răspuns:

Patratele, si e faina daca iti place sa te joci cu substante si sa aflii chestii noi! O sa fie si niste calcule, dar nu te speria, aici ai voie sa folosesti calculatorul de buzunar. Bafta!

| flysky a răspuns:

E crec ai trecut in clasa a 7 a. Pai ia-ti caiet cu patratele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vreau sa te dezamagesc dar e oribila(cel putin mie asa mi se pare)chiar dc am avut nu mai 10(aveam o profa super de treaba pacat ca plecatcryingcryingcrying