| fromengland a întrebat:

Imi plac foarte mult desenele in format 3D, stiti care sunt ultimile apariti? Si apropo ce parere aveti despre filmul AVATAR?

2 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Daca-ti plac desenele 3d si ai ochelar red/cyan, iti recomand scurt-metraju-ul asta http://www.youtube.com/watch?v=qgrJPeg43ds
Simuleaza tridimensionalitatea mai bine chiar si decat shreck 3d.
iti da o senzatie superba :)

| Bia:X a răspuns:

Filmul avatar e bestial... imi place modul lor de a gandii de a actiona... eu il ador si cred ca l-am vazut de vreo 2 ori in format 3d si de 4 ori pe comphappy