| ralucadariaa a întrebat:

Bună, imi poate spune cineva cum să despart două persoane?

9 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

De ce să faci tu asta?
Îl vrei pe el pe post de iubit şi el nu e interesat de tine?
Dacă e aşa degeba bagi tu strâmbe ce n-o să-l căştigi aşa. Dacă vrei să-l câştigi atunci trebuie să-i atragi cu adevărat atenţia cu ceva, şi apoi dacă el te place va face el primul pas happy.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cum adica sa le desparti, stau prea apropiate pe aceasta perioada si te-ai gandit ca ar fi bine sa stea putin mai departe? Sau?

Ca doar nu te referi la cazul imatur, improbabil, de copil si uneori chiar imposibil (pentru ca daca cele doua persoane se iubesc, nu poate sa le desparta cineva din exterior), in care ai vrea sa le strici relatia, nu?

| SilentRain a răspuns:

Mai bine să nu fi idioata, si iti vezi de ale tale

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Îți putem spune doar că ar fi cazul să te maturizezi.

| ancaval a răspuns:

Nici o șansă. Ție ți-ar plăcea să vină un prost și să îți strice casa? Nu prea cred! Ai face botic.

| ralucadariaa explică (pentru ancaval):

Nu era vorba de astalaughing) lmao e vb despre cea mai bună prietenă a mea, care are un iubit care își bate joc de ea, si mereu îl iartă. și orice i-ar face se împacă mereu.i-am spus de foarte multe ori ce face... dar nu vrea sa se despartă de el voiam să îi despart că stiu ca nu îi face bine, e cea mai bună prietenă a mea si nu imi place sa sufere dupa un băiat.c

| ancaval a răspuns (pentru ralucadariaa):

E treaba ei, nu a ta. Îi dai un sfat, nu ascultă? Ceau!

| CleanHeart a răspuns:

Nu-i frumos
Exista karma
Lasa-i cu ale lor.

| Maeve a răspuns:

Din pacate unele fete asa sunt. Nu vor sa scape de jigodiile din viata lor.