| Superagent00 a întrebat:

Buna,in ultima vreme am stari de ameteala si parca imi este somn in continuu dar daca ma pun sa dorm atunci parca nu pot..nu imi mai este somn si daca ma ridic cu greu iar ma paleste somnul.dc? Ce as putea face?

4 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Posibil sa fie si astenie sau te incearca o raceala

Răspuns utilizator avertizat
| Freya1 a răspuns (pentru Superagent00):

Sa schimbat vremea, anotimpul, ora si poate si asta e cauza.Da poti avea lipsa de calciu sau anemie.
Cumparati calciu din ala care se dizolva in apa iar daca simti nevoia sa te odihnesti fa-o o sa treaca curand starea asta.