| anonim_4396 a întrebat:

Bună.
Înainte ca bunicul meu sa moara imi spunea ca vede o fiinta neomenesca, oamenii care stătea laga el etc.
Credeți că există chestiile astea sau doar avea halucinații?

Dumnezeu să-l ierte.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Se numesc halucinații, le vedea dar nu erau reale.

| Freya1 a răspuns:

Am fost la un batran (un prieten de familie) ce suferea de cancer si era pe moarte.Cand a tras sa moara sa zic asa arata cu degetul catre mobila si incerca sa ne spuna ca vine cineva de acolo la el da nu putea vorbi clar si asa a si murit.Batrani spun ca a vazut moarte, apoi nu stiu ce s-a intamplat de fapt si ce vedea.

| Andreeush a răspuns:

Nu vedea nimic real, era doar în mintea lui.