| 123456789qwertuiop a întrebat:

Intrebarile mele sunt: 1.Cum este de serviciu pe scoala la cancelarie(de la 12 fara 10 pana la 18 fara 10)?
2. Daca tocmai cand esti de serviciu iti vine ciclul si nu ai tampon ce faci?
3.Cum sa pari foarte politicoasa? Funda si intrebarea 2 este de curiozitate Funda!

Răspuns Câştigător
| lBroken69 a răspuns:

Păi la 12 suni de ieşire, şi la 12:10 de intrare. Orele au 50 de minute.Pauzele câte 10 minute,dar presupun că ştii la ce ore să suni.
Nu ai ce face,rogi pe cineva să stea acolo,până te duci la baie, dar ideal ar fi să ai tampon la tine.
Ca să fi politicoasă vorbeşti pe un ton calm, normal, cu un vocabular frumos, dar fără cuvinte întortocheate.
Sper că te-am ajutat!
Fundă?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru lBroken69):

O oră are 60 minute, cum sa aiba 50 minute?

| lBroken69 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

O ora la scoala...nu una normala, de exemplu o ora de romana, mate, astea... tine doar 50 de minute.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru lBroken69):

Multumesc, nu stiam sincer.