| Doana_Franci_1990 a întrebat:

Buna lume big grin Este cineva fan Homestuck pe aici? (Daca da. care-s personajele voastre preferate?)

Răspuns Câştigător
| Ashadow a răspuns:

Nu obisnuiesc sa spun ca-mi plac toate personajele, indiferent despre ce fel de opera e vorba, dar Homestuck e o exceptie.
Fiecare are un rol si o personalitate atat de bine pusa la punct incat am ajuns sa-mi placa de unele personaje chiar pentru ca au trasaturi care in mod normal nu m-ar fi atras, oricat de aiurea ar suna asta.
Pe scurt toti sunt awesum, chiar si Eridan.

| Doana_Franci_1990 explică (pentru Ashadow):

Chiar si Eridan? :3 yaaay! credeam ca-s singura nebuna care-l suporta big grin

5 răspunsuri:
| MaliciousDeath a răspuns:

Yuss! Pai cel mai mult imi plac Karkat, Gamzee, Mituna, Kankri si Kurloz.Si Cronus are ceva. Ceva, nu stiu.Imi place si ma enerveaza in acelasi timp.
http://i.imgur.com/AsfuF45.gif
Si as mai adauga pe Dave,John, Dirk, Aradia, Latula si Meulin.Ah, si tipul asta:http://i.imgur.com/7xFcIhf.png
Ok,o sa ma opresc acum.

| Doana_Franci_1990 explică (pentru MaliciousDeath):

laughing puteai sa continui nu ma suparam... si-n plus oricine oricine e fan Mituna e de-al meuwinking