| MadalinaMAdA000000000 a întrebat:

M-am înscris la liceul Decebal la frecventa redusă. Îmi poate spune cineva cum este va rog? Și dacă trebuie sa merg la fel ca ceilalți in prima zi de scoala?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

.păi d-aia trebuie să te duci în prima zi, mai ales că eşti nouă, să vezi cum este şi care-i treaba, apoi vezi tu ce faci în alte zile, dacă vrei să te mai duci sau nu.

| MadalinaMAdA000000000 explică (pentru anonim_4396):

Am sunat azi și mi s-a spus sa dau un telefon la sfârșitul lunii Septembrie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

.mmm, păi procedează așa cum ți s-a spus, probabil vei începe prin octombrie, nu?

| MadalinaMAdA000000000 explică (pentru anonim_4396):

Da. Așa cred