| Bogdan1295 a întrebat:

Cine imi poate spune care este diferenta intre diploma de la liceul de stat si ce de la liceul cu frecventa redusa?

Răspuns Câştigător
| corolav a răspuns:

Nu are importanţă! Şi învăţămîntul la fără frecvenţă ( sau frecvenţă redusă)este tot de stat.
Şi apoi, în viaţă nu diploma contea -ză. Contează ceea ce ştii să faci.
Nu vezi că acum sînt destui diplo -maţi", de liceu sau învăţămînt superior şi nu au nici un post, nu au ce munci, nu au ce mînca.

| Bogdan1295 explică (pentru corolav):

Cei de la frecventa redusa dau bacu impreuna cu cei de stat sau este bac separat pentru fiecare? happy

3 răspunsuri:
| piciux23 a răspuns:

Cea cu frecventa redusa nu este atat de apreciata si de recunoscuta ca ceea de stat.E ca si cum ai compara doua masini, una de 500 de euro si una de 50.000...Amandoua sunt masini, dar calitatea si ce iti ofera difera, bafta!

| Bogdan1295 explică (pentru piciux23):

Pentru un loc de munca este cu mult mai importanta cea de stat? sau nu este o diferenta atat de mare?