| Bam64 a întrebat:

Bună.Mă adresez fetelor cu o întrebare tipică.Ca exemplu, aveți prieten. Într-o zi, vă întoarceți singură acasă, iar cineva vine și vă întreabă destul de frumos Facebook-ul etc... Întrebarea mea este!
Merită ca un băiat să încerce să facă cunoștință indiferent dacă aveți prieten?
P.S În cazul meu, mie îmi e frică de un răspuns negativ/o respingere!

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Se merită ca un băiat să încerce să facă cunoștință "

dacă nu eșit multumită de ce ai acasă, da merită (fără "SE")

| Andreeush a răspuns:

Nu știu părerea celorlalte fete, dar eu dacă aș avea prieten nu aș da Facebook-ul meu altcuiva.