| Sara2 a întrebat:

ma chinui in zadar si nu reusesc in opera sau mozila sa intru pe youtube, vor sa instalez programul adobe reader, l-am instalat si tot nu ma lasa sa intru, adica sa vad videoclipuri, ce sa fac?

4 răspunsuri:
| bunker a răspuns:

Deschizi firefox, descarci flash player, incepi instalarea, inchizi firefox, termini instalarea flasj playerului, redeschizi firefox

| twink a răspuns:

Nu vor sa instalezi adobe reader, acela e folosit pentru citire fisiere *. pdf. Este vb de adobe flash player. uite aici link download: http://get.adobe.com/flashplayer/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instaleaza flash player 10 si o sa poti vedea videourilewinking

| Lile@... a răspuns:

eu tot am avut aceasta problema, cel mai bine e sa intri pe Internet Explorer