| anonim_4396 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva? Am comandat un produs de la o fata pe facebook si a insistat sa-l trimita prin curier pe motiv ca are contract cu Fan si a zis ca taxa e 20 lei(dupa ce am intrebat-o de mai multe ori si dupa ce i-am dat adresa).Azi m-a sunat si mi-a zis ca a pus coletul la ei si ca trebuie sa platesc km suplimentari cam vreo 25.Acum ma intreb de ce nu mi-a zis asta de la inceput si cam cat ar trebui sa platesc in plus pentru distanta asta? Si daca mi se pare prea mult pot sa renunt? Are cineva experienta cu serviciul asta de curierat si ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
| Alandala16616923946 a răspuns:

La km suplimentari CRED că e 1 leu/km, şi da, nu eşti obligat să ridici coletul de la curier, ei îl vor trimite înapoi în caz că nu îl vrei. Zic şi eu în proporţie de 60% big grin am făcut tranzacţii prin curier şi mereu am fost mulţumit de ce am primit, deci n-am avut situaţii de genu'