| ღДℓἷʂմƙᾄღ a întrebat:

Buna happy Ma poate lamuri cineva si pe mine cu o chestie? Deci NU pot sa inteleg de ce la categoria populare sunt intrebari legate de religie, fetite prostute care au avut primul contact sexual, si alte intrebari puse de caterinca. Si nu mai pot sa inteleg de ce va certati (crestinii cu ateii) in legatura cu diferitele intrebari legate de religie? Adica zau asa numa un spam stiti sa faceti. Si fetitele care au avut primul contact sexual eu nu le-as recomanda sa puna intrebarile pe TPU, mai bine sa vorbeasca cu parintii (scuzati cacofonia). Ok, recunosc ca nici eu nu-s in masura sa comentez, dar zau asa. Explicati-mi de ce la categoria Populare sunt numai intrebari de astea?

13 răspunsuri:
| ByaNca26 a răspuns:

Pur si simplu pentru ca aceste inttrebari li se pare oamenilor ca sunt populare. asta este. fundita?

| Ðσℓℓɴιηנα a răspuns (pentru ByaNca26):

Nu vreau sa fiu nesimtita, dar mai intai invata sa scrii in romana, apoi sa ceri funda.

| ByaNca26 a răspuns (pentru Ðσℓℓɴιηנα):

Eu cred ca esti o foarte mare nesimtita daca ajungi sa faci aceste afirmatii. imi pare rau pentru tine dar stiu mult mai multa romana decat tine. asa ca incearca sa te iei de oameni pe care ii cunosti si care iti permit asta. asa ca data viitoare te declar pe site sa iti inchida contul daca tu esti atat de ********* cum te-a educat mama ta. hai pa. si cu placere pentru raspuns.

| Ðσℓℓɴιηנα a răspuns (pentru ByaNca26):

Foarte frumos din partea ta, cum te contrazice cineva imediat ii dai raporteaza. Si apropo eu nu m-am luat de mama ta, asa ca nici tu nu ai avea dreptul sa te iei de-a mea. Si daca stii mai multa romana decat mine, te puteai corecta singura, ca doar nu-i un capat de lume. Si cum adica data viitoare? Ma ameninti? Si in plus nu e intrebarea mea, cea la care ai raspuns prima data.

| Ðσℓℓɴιηנα a răspuns (pentru ByaNca26):

Hai ca oricum sunt bolnava, am deja febra merg sa ma culc. Pa si succes in viata!

| ByaNca26 a răspuns (pentru Ðσℓℓɴιηנα):

Dar observ ca iti place bagarea in seama. nu stiu ce treaba ai tu de iti place sa te bagi in seama ca musca in cur. imi pare rau pentru tine dar eu zic sa-ti revizui comportamentul. eu nu te amenintam. deci se vede ca nu stii sa interpretezi un text. asa ca mai pune mana pe carte. si inplus nu stiu care ar fi problema ta daca am scris in graba si nu am scris corect. nu stiu de ce te priveste pe tine atata timp cat nu era intrebarea ta.

| ByaNca26 a răspuns (pentru Ðσℓℓɴιηנα):

Mersi la fel.pa

| ღДℓἷʂմƙᾄღ explică (pentru ByaNca26):

Va rog incetati odata. Numai spam faceti aici. Okey, poate ca nici Dolllninja nu trebuia sa se bage, dar si tu esti cam dura. Ea macar a facut o mica observatie si tu incepi sa te iei de mama ei ca nu a invatat-o bine? Si sa ii spui sa puna mana pe carte? Cam dure replicile, nu crezi?

| ღДℓἷʂմƙᾄღ explică (pentru Ðσℓℓɴιηנα):

Sa nu ti se urce la cap ca te-am aparat, dar nici tu nu esti usa de biserica. Mai si greseste omul, mai ales daca scrie in graba, cum a spus. Si va rog incetati!

| ByaNca26 a răspuns (pentru ღДℓἷʂմƙᾄღ):

Ba da. chiar sunt dure. bine nu m-am putut stapani+ca ma enerva fratemiu si m-am scapat. dar nicii ea nu trebuia sa se bage in seama pentru ca nici eu nu am bagat-o pe ea. dar primesc funda pentru raspuns?

| ღДℓἷʂմƙᾄღ explică (pentru ByaNca26):

Astept sa mai primesc raspunsuri, apoi dau funda cui vad ca merita. Nu zic ca raspunsul tau nu e bun, dar astept sa citesc si opiniile celorlalti. Sper ca nu te superi.

| ByaNca26 a răspuns (pentru ღДℓἷʂմƙᾄღ):

Nu as avea de ce sa ma supar.

| Ekcstsy a răspuns:

Populare se refera la numarul de raspunsuri. Daca la ceea ce ai scris tu mai sus dau raspuns vreo 40 de persoane va fi si a ta in categoria asta happy. Fiecare isi da cu parerea sau se contrazic in raspunsuri si asta duce la popularitate.