| francyy23 a întrebat:

Ma puteti ajuta? Vreau si eu sa aflu semnificatia viselor adica ce inseamna cand visezi serpi, sange, soarcei etkk please

Răspuns Câştigător
| Mădă0611 a răspuns:

Visele au treaba cu trecutul, cu subconstientul, nu cu viitorul. Vezi ca s-ar putea sa ai probleme daca citesti undeva ca nu stiu ce inseamna ceva rau, de exemplu, serpi, sa ziceam ca inseamna boala, stiind asta si ne mai putand s-o scoti din cap, "iti indeplinesti" visul, un fel de placebo.

Si raspuns: www.google.com :)

2 răspunsuri:
| andrei a răspuns:

Nu inseamna nimic. E o prostie sa crezi ca inseamna ceva.