| alexandra2859 a întrebat:

maine am de prezentat un proiect foarte mare la scoala si am foarte multe emotii cum sa scap de ele?

Răspuns Câştigător
| Sayomee a răspuns:

Relaxeaza-te asa cum stii tu cel mai bine! Daca trebuie sa-l prezinti in fata unui public, ce-ar fi sa repeti in oglinda putin? Dupa asta, eu zic sa pui soft music pe fundal, poate sa-ti aplici o masca faciala ( daca nu ai una deja, ce-ar fi sa iti faci una home-made? asta te-ar ajuta sa mai uiti de griji si sa te distrezi in acelasi timp ), sa iti pui doua felii de castravete pe ochi ( aduc beneficii mari, printre care si eliminarea cearcanelor sau ochilor obositi, iar maine vei arata mai "fresh" ). Poti sa faci o baie calda si cel mai bine ar fi sa ai un somn linistit - odihna isi va spune cuvantul maine! happy Sper ca ti-am fost de folos! Succes maine!

| alexandra2859 explică (pentru Sayomee):

Eu am 12 ani nu am nevoie de o masca ca sa arat mai fresh.

1 răspuns: