| crina_5805 a întrebat:

Mam operat de luxatie de rotula am stat cu un burlan de ghips 6 saptamani, acum au trecut 3 luni de zile si nici acum nu pot sa indoiesc genunchele degeaba folosesc creme pentru asa ceva si umblu in carje cu dureri insuportabile. Ce asi putea face sa ma recuperez? Va multumesc!

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Mergi la o policlinica de Fizioterapie, de preferat particulara si ai sa faci recuperare cu profesionisti.Sanatate Maxima!

| AndreynaVicy a răspuns:

Hi! Incearca atunci cand faci baie sa ti-l indoiesti incetu' cu incetu' vei reusi.

| AndreynaVicy a răspuns:

Stiu si eu, a mers?

| crina_5805 explică:

Am facut 5 sedinte de fizioterapie si degeaba crying