| anonim_4396 a întrebat:

Matusa mea si-a pierdut cheia de la masina...are un Opel, ce trebuie sa faca acum daca nu o mai gaseste? Cum poate sa-si faca alta? Cam cat costa? Intreb pentru ca stiu ca nu prea are acum bani si sa stim daca sa o ajutam cumva...

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Sa mearga la reprezentanta Opel cu actele masinii pentru ca daca nu are alta cheie trebuie facuta la comanda la Opel.Cheia contine un cip.

1 răspuns:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Orice masina are 2 seturi de chei. Cum naiba a reusit sa le piarda pe amandoua?