| P_Andreea_1993 a întrebat:

Buna
Mi-am scapat telefonul de curand in apa pentru cateva secunde. Il am de cateva luni, deci garantia inca exista.
As dori sa stiu daca il trimit in garantie pentru reparatii cei de acolo ar sti ca intrat in contact cu apa.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Închide telefonul, scoate-i bateria apoi pune-l într-un bol cu orez (aşa se usucă).

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Lasa chinezii laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Oricum nu poate să-l repare pe garanţie.
Deci, să-l bage în orez laughing.

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Eu zic sa i duci de unde l-ai cumparat atata timp cat ai garantie happy

| SergiuBoss11 a răspuns:

laughingdaca gasesc si un pestisor mort inauntru isi dau seama.

| P_Andreea_1993 explică:

Multumesc pentru sugestii. Se pare ca telefonul e mai rezistent decat credeam. Dupa 2 zile de stat fara baterie si o resetare din fabrica merge foarte bine laughing