| PinkyFlor a întrebat:

Buna!

Nu inteleg, mi-am pus o noua fotografie pe TPU si acum nu imi mai apare niciuna, imi apare ca si cum nu asa avea deloc. Am vazut ca nici la raspunsuri nu mai apare nicio fotografie. Si.nu imi placesad
Am dat la Editare profil si am dat pe Browse si mi-am pus alta, iar acum cand dau la vizualizare profil, dupa cum am mai spus nu imi apare.
De ce?happy
Fundakiss

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Nici mie nu-mi apare s nici modificarea la nume, cred ca este o problema de le ei

3 răspunsuri:
| PinkyFlor explică:

Roxanutza si mie imi apare la fel. Vad poza la intrebare, dar la profil si la raspunsuri, nu. Am incercat si sa ies si sa intru, dar din cate vad tot nu apare. Oricum iti multumesc mult pentru raspuns!

| abcdefghijk1234567891011121314151617 a răspuns:

Mie imi apare de parca ai avea o pozawinking

| abcdefghijk1234567891011121314151617 a răspuns:

Numai la intrebare apare ca ai o poza, dar daca dau pe profilul tau nu apare...Incearca sa iesi si sa intri din nou pe TPU.