| VPep a întrebat:

o intrebare pentru fete... ce fel de baieti preferati, buni sau rai?

Răspuns Câştigător
| xNirvana a răspuns:

Sa aiba un pic din amandouawinking

5 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Buni

| anamaria91 a răspuns:

Daca au ceva in cap, nu cred ca are relevanta si de asemenea nu cred ca sunt rai. So, good guys!

Faci un sondaj de opinie, sa vezi cum sa fi? Sau esti rau si vrei sa vezi daca tine figura? devil

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Dintotdeauna am fost inebunita dupa baieti rai, dar nu stiu de ce! O singura data mi-a placut de unul care avea din amandoua, dar era foarte intelegator si de el m-am indragostit cel mai tare, asa ca nu prea stiu...cred ca totusi rai, dar sa fie intelegatori. Asa imi zice inima. big grin

| pandaX3 a răspuns:

Pai, sa nu fie fatalau, daca asta vrei sa zici happy nu ma omor dupa baietii rai.

Baieti buni happy

Daca e dragut( fizic si moral) ce mai conteaza?

| alone a răspuns:

Prefer baieti care sa para rai dar d fapt sa fie buni!