| AndreiTudor1 a întrebat:

Salut prieteni mie îmi place foarte mult de o fată și ce trebuie să fac oare să îi spun că îmi place de ea?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Deschizi gura si ii spui aceste cuvinte: -Imi place de tine.
Simplu.

| Iamforfun a răspuns:

Sigur că da.
Dar depinde dacă ea este singura, spune-i.
Dacă este într-o relație, nu îi spune.

| Lukasssz a răspuns:

Ii spui in față ca iti place de ea, simplu.

| FreddieM a răspuns:

Neaparat trebuie sa faci lucrul asta, dar nu asa în mod direct. Te învăț eu cum. Dacă se intampla sa faceti parte in același grup, și vorbiți despre unele subiecte, spune-i ca ți-a făcut placere sa o ai interlocutor și ca apreciezi spiritul ei. E o forma lejera de apreciere, dar e posibil sa-i trezești și ei o interesul. Asta e doar începutul dar e important sa vezi dacă se poate stabili o eventuala conexiune.
Cheers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa i zici sau poti sa nu i zici. Nu e regula.

| LostForForever a răspuns:

Spune-i ce simți tu pentru ia cu adevărat mergi cu curaj fără frică